Biuro Rachunkowe WALLA Winfryd Blaik
Napisz do nas Mapa witryny
O nas
O nas

Historia

      
Nazywam się Winfryd Blaik, prowadzę Biuro Rachunkowe od 1993 roku. Z wykształcenia jestem ekonomistą, a w 1996 roku ukończyłem dodatkowo pomagisterskie  studium z zakresu rachunkowości. W poniższej galerii znajdą Państwo dokumenty potwierdzające uzyskanie przeze mnie certyfikatu księgowego, a także tytułu doradcy podatkowego.

Rozwój przedsiębiorczości pozwolił mi na rozwój firmy i zatrudnianie kolejnych pracowników.
Obecnie pracujemy w zespole 13 osób, a na przestrzeni lat współpracowaliśmy z kilkuset firmami. Do naszych klientów należą firmy różnej wielkości i branż, pomagamy przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze, spółkom, stowarzyszeniom.
       Biuro prowadzę w Nakle przy ul. Strzeleckiej 35, od początku mojej działalności wciąż pod tym samym adresem.
 
 
Jak pracujemy?
 
       Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, podpisuje z nami umowę. Od tego momentu możemy przejąć większość jego obowiązków z zakresie reprezentacji, zgłaszania i prowadzenia jego spraw w urzędach skarbowych i ZUS.

     Każdy klient otrzymuje swojego opiekuna, z którym może załatwić bieżące, rutynowe sprawy. Wszyscy pracownicy podzieleni są na dwie grupy, jedna zajmuje się sprawami związanymi z ZUS, a druga sprawami podatkowymi.
        Każdy z pracowników, w tym Państwa indywidualni opiekunowie ma własne konto mailowe dzięki któremu mogą się Państwo kontaktować bezpośrednio z osobą prowadzącą sprawę w godzinach pracy biura. Ponadto ja jestem dostępny pod telefonem komórkowych praktycznie zawsze i służę swoją pomocą.
 
 
Polisa OC

   Ważnym aspektem jakiejkolwiek działalności usługowej, a w szczególności księgowej i doradczej, jest ubezpieczenie. Doradca podatkowy pod rygorem utraty uprawnień musi posiadać polisę OC, co jest monitorowane przez KIDP. Ja również jestem ubezpieczony z tytułu prowadzenia działalności, co daje moim klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.


Galeria publikacji
Kontakt
Biuro Rachunkowe WALLA Winfryd Blaik
ul. Strzelecka 35
46-050 Nakło
tel. (77) 403 23 40
fax. 77 403-23-40
blaik@biurowalla.pl
Doradca Podatkowy
> Na górę
Projekt i wykonanie BerMar multimedia