Biuro Rachunkowe WALLA Winfryd Blaik
Napisz do nas Mapa witryny
Aktualność "Uwaga na nowe oszustwo!"
         
      Z przykrością informujemy, że po raz kolejny czujność przedsiębiorców zostaje wystawiona na próbę w związku z usiłowaniem wymuszenia zapłaty za wpis do komercyjnych rejestrów przedsiębiorców. Pisma wysyłane do nieświadomych niczego firm zawierają informacje o kwotach, które to przedsiębiorca powinien zapłacić. W celu uwiarygodnienia, pisma często powołują się na konkretne przepisy prawne, co zdecydowanie może przestraszyć.

Centralny Rejestr Przedsiębiorców i Firm - bo taką nazwę nosi kolejne tego typu przedsięwzięcie - w swoim piśmie z informacją o konieczności zapłaty celem uzyskania wpisu w rejestrze przedsiębiorców życzy sobie aż 290 zł.

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

Poniżej zdjęcie wysyłanego pisma:


Jeśli chcą się Państwo upewnić czy pismo o podobnej treści bądź inne, proszące o wpłatę za usługi których Państwo nie zamawiali, prosimy o kontakt z biurem.

Skan wraz z zapytaniem można przesłać na adres e-mail: blaik@biurowalla.pl
numer kontaktowy: 77 40 32 340

Zachęcamy również do korzystania z naszego formularza kontaktowego poniżej.

DATA PUBLIKACJI: 2016-09-14 » Pozostałe aktualności
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Biuro Rachunkowe Walla Winfryd Blaik z siedzibą w Nakle przy ul. Strzeleckiej 35 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Walla Winfryd Blaik. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Kontakt
Biuro Rachunkowe WALLA Winfryd Blaik
ul. Strzelecka 35
46-050 Nakło
tel. (77) 403 23 40
fax. 77 403-23-40
blaik@biurowalla.pl
Doradca Podatkowy
> Na górę
Projekt i wykonanie BerMar multimedia