Biuro Rachunkowe WALLA Winfryd Blaik
Napisz do nas Mapa witryny
Aktualność "Przedsiębiorco! Zweryfikuj swojego partnera handlowego"

Ministerstwo Finansów uruchomiło nową usługę na Portalu Podatkowym o nazwie: „Sprawdź status podmiotu VAT”. Po wpisaniu numeru NIP na stronie uzyskamy informację czy podatnik jest zarejestrowanym podatnikiem VAT, a także czy jest podatnikiem czynnym czy zwolnionym.

Weryfikacja kontrahenta pod względem rejestracji VAT to jedna z najważniejszych czynności, które każdy przedsiębiorca może teraz wykonać żeby poprawić poziom bezpieczeństwa swoich transakcji oraz bezpieczeństwa rozliczeń podatkowych – odliczenie VAT naliczonego.

Szczególnie ostrożni powinni być przedsiębiorcy sprzedający towary wrażliwe takie jak (paliwo, wyroby stalowe).


Link do „Sprawdź status podmiotu VAT” oraz kilka innych bardzo przydatnych przedsiębiorcom stron zamieszczony jest na naszej stronie internetowej w sekcji PRZYDATNE LINKI.Aktualizacja 14.07.2015:

Każdy przedsiębiorca może także sprawdzić poprawność i ważność numeru VAT swojego partnera unijnego w systemie VIES.


DATA PUBLIKACJI: 2015-07-14 » Pozostałe aktualności
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Biuro Rachunkowe Walla Winfryd Blaik z siedzibą w Nakle przy ul. Strzeleckiej 35 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Walla Winfryd Blaik. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Kontakt
Biuro Rachunkowe WALLA Winfryd Blaik
ul. Strzelecka 35
46-050 Nakło
tel. (77) 403 23 40
fax. 77 403-23-40
blaik@biurowalla.pl
Doradca Podatkowy
> Na górę
Projekt i wykonanie BerMar multimedia